Продавница

Хранилка за папагал 15Х7см

90.00мкд


Хранилка за папагал.
15Х7см

Земја на потекло : Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Напомена:
За повеќе парчиња, можете да не исконтактирате за да добиете големопродажна цена.
Шифра: КАР 001

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница