Продавница

Trixie- Крлешка за папагали

130.00мкд


Trixie-Крлешка за канаринци и мали папагали. Висина 15см и ширина 9см.

Земја на потекло : Германија
Шифра: 5825

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница