Продавница

Vitapol smakers strawberry for budgie 2pcs – Стик за тигрица со јаготка 2 парчиња 90гр.

130.00мкд


Vitapol smakers strawberry for budgie 2pcs – Стик за тигрица со јаготка 2 парчиња 90гр.

Стиковите се дополнителна храна со додаток на (мед, ореви, овошје, витамини, јајца…) која Вашит птици ја обожаваат.

Земја на потекло : ЕУ
Шифра: ЗВП2110

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница