Продавница

Vitapol smakers fruit for cockatiel – Стик за нимфа со овошје парче 45гр.

70.00мкд


Vitapol smakers fruit for cockatiel – Стик за нимфа со овошје парче 45гр.
Стиковите се дополнителна храна со додаток на (мед, ореви, овошје, витамини, јајца…) која Вашите птици ја обожаваат.

Земја на потекло : ЕУ
Шифра: ЗВП3226

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница