Продавница

Тоалет за маче со обрач и лопатче полузатворен 49x38x14см.+29см.

890.00мкд


Тоалет за маче голем со обрач и лопатче

Димензии :
Димензија на тоалетот: 49x38x14см
Димензија на обрачот: 29см.

Земја на потекло : Турција

Увозник за Македонија:

Пријатели-миленици

Никола Тесла 42 – Битола

Шифра: СНТ-008

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница