Продавница

Лежалка за миленици кружна (50х16см)

990.00мкд


Лежалка за миленици кружна
Дијаметар: 50см.
Висина: 16см.
Легло за миленици овозможува совршено убоден и луксузен простор за Вашиот миленик.
Леглата имаат дебела внатрешна подлога и овозможува луксузно, меко и топло спиење кое Вашиот миленик ќе го обожава

Полнењето е изработено од 100% природен материјал од 1 класа.
Надворешниот дел е направен од материјал кој не дозволува да се лепи крзното на Вашиот миленик.

Земја на потекло: Турција
Шифра: ВП-1531

Увозник за Македонија:

Пријатели-миленици

Никола Тесла 42 – Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница