Продавница

Flamingo – Сет за прва помош за миленици

790.00мкд


Flamingo – Сет за прва помош за миленици

Извозник: Карли и Фламинго – ЕУ

Шифра: 520582

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

Тежина 0.2 kg
Димензии 50 × 25 × 10 cm
Боја

Портокалова, Сина

Големина

60см.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница