Продавница

Flamingo – Сигурносен елек за пливање ХЛ

2,250.00мкд


Flamingo – Сигурносен елек за пливање ХЛ
45см – обем
За кучиња над: 45кг.
Материјал: полиестер со полнење: ПП полипропилен
Рачно миење
Прицврстувач со кука и лента со тока за кликање на пределот на стомакот и вратот
Водоотпорен
Рефлексивни
Со прстен за прицврстување на поводник и опашка со лента

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 503061

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница