Продавница

Flexi – Екстрим М трака 5м. црно/оранж (до 35кг.)

1,850.00мкд


Flexi – Екстрим М трака 5м. црно/оранж (до 35кг.)

Шифра: ФЛЕ-262

Извозник: Флекси – Германија

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница