Продавница

Коска телешка пресована кожа закуска за куче (парче) 25см./350гр. – Camon

540.00мкд


Коска телешка пресована кожа закуска за куче (парче) 25см./350гр. – Camon

Коски за џвакање од сурова кожа, закуска за кучиња.
Формула без глутен.
Без адитиви.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: АБ206

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница