Продавница

Закуска за куче – Мини звезди во кутија Јагнешко 140гр. – Camon

220.00мкд


Закуска за куче – Мини звезди во кутија Јагнешко 140гр. – Camon

Вкусна закуска во форма на мини звезди со живина, вкусна дополнителна храна за домашни миленици за возрасни кучиња.
Формула без глутен и без бои.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: АЕ062/Ц

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница