Продавница

Закуска за куче – Мини Звезди во Кесичка Пиле-Црн дроб 450гр. – Camon

460.00мкд


Закуска за куче – Мини Коски во Кесичка Пиле-Црн дроб 450гр. – Camon

Состав: Звезди со вкус на пилешки црн дроб(0.5%), шеќер од цвекло, брашно од житарици, свинско месо(9%), животинска маст (живина), сурутка во прав, хидролизирани пилешки протеини
Аналитички состојки: суров протеин 13.5%,сурови влакна 0.7%,сурови масти и масла 6%,суров пепел 5.8% ,влажност 5.8%

Состав АЛ: Yjet me shije melcie pule (0.5%), sheqer panxhari, miell dritherash, mish derri (9%), yndyre shtazore (shpende), pluhur hirre, proteina te hidrolizuara te pules
Аналитички состојки АЛ: proteina e paperpunuar 13,5%, fibra e paperpunuar 0,7%, yndyrna dhe vajra te paperpunuara 6%, hiri i paperpunuar 5,8%, lageshtia 5,8%

Земја увозник: ЕУ
Шифра: АЕ049/Д

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница