Продавница

Закуска за куче – Маркис Ролс Полнети Бисквити Говедско/Лосос/Зајачко 200гр. (5гр.-1 парче) – Camon

100.00мкд


Закуска за куче – Маркис Ролс Полнети Бисквити Говедско/Лосос/Зајачко 200гр. (5гр.-1 парче) – Camon
(цената е изразена за 200гр. рефус)

Состав за бисквитите со говедско месо:
Состав: полнети бисквити со вкус на говедско(говедско месо 0.12%,житарки и масти, шеќери, минимум материи)
Аналитички состојки: суров протеин 10.5%,сурови влакна 1%,сурови масти и масла 10%,суров пепел 3% ,влажност 10.0%

Perberja: biskota te mbushura me shije vici (mish vici 0,12%, kokrra dhe yndyra, sheqerna, minimum substanca)
Perberesit analitike: proteina e paperpunuar 10,5%, fiber e paperpunuar 1%, yndyrna dhe vajra te paperpunuara 10%, hiri i paperpunuar 3%, lageshtia 10,0%

Производител: Камон
Земја на потекло: ЕУ
Шифра:
Л636 – Говедско
Л637 – Лосос
Л638 – Зајачко
Увозник за Македонија:
Пријатели – Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница