Продавница

Flamingo – Руфус дентална коска за мали кученца 13см.

670.00мкд


Flamingo – Дентална коска за мали кученца 13см.
Денталната коска е многу добра за кученцата додека се мали, тоест кога им растат запчињата.

Извозник: Карли и Фламинго – ЕУ

Шифра: 47604

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница