Продавница

Jeneca HP03 – Надворешна пумпа за аквариум 2.5w

690.00мкд


Jeneca HP03 – Надворешна пумпа за аквариум 2.5w
160l/h
Надворешен филтер за помали аквариуми до 20-30 литри вода.
90х78х110мм

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница