Продавница

Хранилки за папагал со 3/4 отвори

100.00мкд


Хранилки за папагал со 3/4 отвори.
Должина: 11.5см
Висина: 4см
Длабина: 4см

Шифра:
М046 – помало
M034 – поголемо

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница