Продавница

Хранилки за папагал

40.00мкд


Хранилки за папагал во различни бои.
Должина: 9см
Висина: 4см
Длабина: 4см

(После извршувањето на вашата нарачка ќе Ве исконтактираме за да ни кажете која боја ја сакате)

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница