Продавница

Поилка за папагал 9.5Х4см

30.00мкд


Поилки за папагал.
9.5Х4см

Земја на потекло : Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Напомена:
За повеќе парчиња, можете да не исконтактирате за да добиете големопродажна цена.
Шифра: ОЛЦ 013

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница