Продавница

4 Seasons “Farma” – Храна за тигрици (просо со витамини) 400гр. (рефус)

50.00мкд


4 Seasons “Farma” – Храна за тигрици (просо со витамини) 400гр. (рефус)
Состав
Состојки: жолто просо, црвено просо, излупен овес, бело просо, светло семе, трошки од леб, шафран, ленено семе, семе од Нигер.

Аналитички конституенти
Сурови протеини % : 12,9, сурови масти % : 7,7, влакна % : 13

Упатства за употреба
30 g на ден по птица, освежете ја нормално.
Да се ​​чува на ладно и суво место
Земја на потекло: ЕУ
Шифра:
– ЗВП2195 – Витапол
ФАР-5000

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

Категории: , .
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница