Продавница

4 Seasons “Farma” – Храна за нимфи (просо со витамини и сончоглед) 400гр. (рефус)

50.00мкд


4 Seasons “Farma” – Храна за нимфи (просо со витамини и сончоглед) 400гр. (рефус)

Состав
Состојки: жолто просо, излупен овес, сончоглед со пруги, пченица, ориз со шилести, шафран, црвено просо, бело просо, лебни трошки, светло семе, ленено семе, хељда, бел сончоглед.

Аналитички конституенти
Сурови протеини % : 14,3, сурови масти % : 11,1, влакна % : 10,4

Упатства за употреба
50-60 g на ден по птица, освежете ја нормално.
Да се ​​чува на ладно и суво место

Шифра:
– ЗВП2165 – Витапол
ФАР-5001

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница