Продавница

Baby patte – Храна за мали птици 100гр.

220.00мкд


Универзална храна за мали пилиња. Се меша со загреана вода од 45 степени се додека не се добие одредена густина.

Земја на потекло : Италија

Категории: , .
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница