Продавница

Vitapol Barry king – Гранулат за маче / птици / глодари 10л.

550.00мкд


Vitapol Barry king – Гранулат за маче / птици / глодари 10л.
Гранулат од дрво, кое е преработено
(не е како обичните пелети кои содржат смола, или суровини кои помагаат во горењето)
Комплетно безбеден производ за Вашите миленици (маче, птици, глодари)
Ја спречува миризбата, го абсорбира амонијакот и целосно ја впива влагата.

 

✅ Нема повеќе неред кај глодарите
✅Нема повеќе прашина
✅ Еколошки
✅ 100% Природен
✅ Може да се истури во вц
❌ Без додадена смола или хемија

Шифра: БК 14507

Извозник: Витапол – Полска

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница