Продавница

Кадичка / купатило за папагал (12см х 16см х 14см)

180.00мкд


Када за папагал (12см х 16см х 14см)

Земја на потекло: Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Напомена:
За повеќе парчиња, можете да не исконтактирате за да добиете големопродажна цена.
Шифра: ФЛУ 004

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница