Продавница

Trixie- Дрвено стапче за кафез за папагал (парче) 45 см / Ф 10 мм

80.00мкд


Trixie- Дрвено стапче за кафез за папагал (парче) 45 см / Ф 10 мм

–             /45 см / Ф 10 мм

–              Земја на потекло : Германија

Шифра: ТРИ-5521

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница