Продавница

Flamingo – Турпија за птици – (се става на стапче за намалување на ноктите) за канаринци/тигрици 4 парчиња

150.00мкд


Flamingo – Турпија за птици – (се става на стапче за намалување на ноктите) за средно/големи птици 3 парчиња

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 100209

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница