Продавница

Турпија за птици – стапче (за намалување на ноктите) 24см.

200.00мкд


Турпија за птици – стапче (за намалување на ноктите) со метално прицврстување 24см.

Земја на потекло: Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Шифра: КРС-212

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница