Продавница

Завеса за кафез за папагал Л (за средно/големи кафези)

140.00мкд


Завеси за кафез за папагал (Л).

(Завеси за кафез кои спречуваат валкање околу него. Овие завеси се за средна големина на кафези)

Земја на потекло: Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Шифра: СНР-007

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница