Продавница

Држачи за коноп и овошје/зеленчук (3.5Х7х6см)

30.00мкд


Држачи за коноп ( кој што служи за правење подлога за гнездо за папагал ) .
Димензии: 3.5Х7х6см

Земја на потекло : Кина
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Напомена:
За повеќе парчиња, можете да не исконтактирате за да добиете големопродажна цена.
Шифра: ОЛЦ 032

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница