Продавница

Дрвено стапче за кафез за папагал 38×23см.

250.00мкд


Дрвено стапче за кафез за папагал 38×23см.

Димензија: 38×23см.

Земја на потекло: Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола

Шифра: крс 214

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница