Продавница

Кафез за птици 50х24х35

1,150.00мкд


Кафез за средни и големи папагали 50х24х35.

(после извршената нарачка ќе бидете исконтактирани околу бојата за кафезот)

Земја на потекло : Кина

Шифра: Д6А215

Категории: , .
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница