Продавница

Trixie- Скали за кафез за папагали

120.00мкд


Trixie-Скали за кафез за мали папагали. Висина 20см, ширина 7см.

Земја на потекло : Германија

Шифра: 5811

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница