Продавница

Trixie- Крлешка за папагали

160.00мкд


Trixie-Крлешка за средни  папагали. Висина 22см, ширина 10см.

Земја на потекло : Германија

Шифра: 5826

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница