Продавница

Trixie- Крлешка за папагали

120.00мкд


Trixie-Крлешка за мали и средни  папагали. Висина 14см, ширина 12см.

Земја на потекло : Германија
Шифра: 5821

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница