Продавница

Trixie-Гнездо за канаринци (14см x 9см)

260.00мкд


–              Trixie-Гнездо за канаринци. Висина 14см, ширина 9см, длабина 11см

–              Земја на потекло : Германија
Шифра:  5602

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница