Продавница

Гнездо за канаринец (14х14х18см)

190.00мкд


Гнездо за канаринец
Димензии: 14х14х18см

Земја на потекло : Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Напомена:
За повеќе парчиња, можете да не исконтактирате за да добиете големопродажна цена.
Шифра: КАР 059

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница