Продавница

Гнездо за канаринец (11см х 5.5см)

200.00мкд


Гнездо за канаринец
Димензии: 11см х 5.5см

Земја на потекло : Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Напомена:
За повеќе парчиња, можете да не исконтактирате за да добиете големопродажна цена.
Шифра: ОЛЦ 024

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница