Продавница

Vitaline super coulor – Витамини за поубава боја кај канаринците 20гр.

50.00мкд


Vitaline super coulor – Витамини за поубава боја кај канаринците 20гр.
Додаток во исхраната богат со минерали и витамини.
Се меша со храната (цело пакетче на 500гр. храна за папагал) или се става во посебна минералка по едно кафено лажиче на ден)
Овие витамини помагаат за канаринците да имаат поубава боја на пердувите.
Потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП2542

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница