Продавница

Vitaline sing sing – Витамини за пеење на канаринец 20гр.

50.00мкд


Vitaline sing sing – Витамини за пеење на канаринец 20гр.
Додаток во исхраната богат со минерали и витамини.
Се меша со храната (цело пакетче на 500гр. храна за папагал) или се става во посебна минералка по едно кафено лажиче на ден)
Овие витамини помагаат за канаринците да имаат поубава песна.
Потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП2541

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница