Продавница

Vitaline geste piorka – Витамини за поцврст пердув кај тигрица / канаринец 20гр.

50.00мкд


Vitaline geste piorka – Витамини за поцврст пердув кај тигрица / канаринец 20гр.
Додаток во исхраната богат со минерали и витамини.
Се меша со храната (цело пакетче на 500гр. храна за папагал) или се става во посебна минералка по едно кафено лажиче на ден)
Овие витамини помагаат за поцврст пердув (најмногу требаат во период на паѓање на пердувот) кај тигриците / канаринците.

Потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП2142

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница