Продавница

Vitaline gadu gadu – Витамини за говор кај тигрица 20гр.

50.00мкд


Vitaline gadu gadu – Витамини за говор кај тигрица 20гр.
Додаток во исхраната богат со минерали и витамини.
Се меша со храната (цело пакетче на 500гр. храна за папагал) или се става во посебна минералка по едно кафено лажиче на ден)
Овие витамини помагаат за говорот кај тигриците.
Потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП2141

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница