Продавница

Vitapol smakers orange for cockatiel 2pcs – Стик за нимфа со портокал 2 парчиња 90гр.

130.00мкд


Vitapol smakers orange for cockatiel 2pcs – Стик за нимфа со портокал 2 парчиња 90гр.
Стиковите се дополнителна храна со додаток на (мед, ореви, овошје, витамини, јајца…) која Вашите птици ја обожаваат.

Земја на потекло : ЕУ
Шифра: ЗВП2208

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница