Продавница

Vitapol Economic – Стик за тигрица (две парчиња) 60гр.

110.00мкд


Vitapol Economic – Стик за тигрица 60гр.
Стиковите се дополнителна храна која Вашит папагали ја обожаваат.

Земја на потекло : ЕУ
Шифра: ЗВП2156

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

Категории: , . Брендови:
en_USEnglish
0