Продавница

Vitapol Economic – Стик за нимфа (2 парчиња) 60гр.

120.00мкд


Vitapol Economic – Стик за нимфа (2 парчиња) 60гр.
Стиковите се дополнителна храна која Вашит папагали ја обожаваат.

Земја на потекло : ЕУ
Шифра: ЗВП2256

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница