Продавница

Vitapol- Стик за нимфа со јаткасти плодови 1парче 45гр.

70.00мкд


Vitapol- Стик за нимфа со овошје 1парче 45гр.
Стиковите се дополнителна храна со додаток на (мед, ореви, овошје, витамини, јајца…) која Вашите птици ја обожаваат.

Земја на потекло : ЕУ
Шифра: ЗВП3227

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница