Продавница

Сипина коска со држач за папагали 14-18гр.

70.00мкд


  • Сипината коска – рефус служи за острење на клунот кај папагалите, и додаток на калциум и минерали.
  • Земја на потекло : ЕУ
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница