Продавница

Чорапи за миленици (разни модели) 4 парчиња

250.00мкд


Чорапчиња за миленици (сет од 4 парчиња)
После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани околу  бојата и големината.

Големини кои ги имаме од овој модел се: С, М, Л, ХЛ

Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница