Продавница

Flamingo – Лептир машна за миленици антрацит 9х5см.

200.00мкд


Flamingo – Лептир машна за миленици сина 9х5см.

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 520903

Боја

Жолта, Црвена

Големина

45см., 50см., 65см.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница