Продавница

Јакна Валентина (25см. должина)

1,250.00мкд


Јакна Валентина (25см. должина)

Материјал: полиестер
Се пере на 30°C
Прицврстувач со кука и лента на пределот на стомакот и вратот
Отпорен на прскање
Ватиран и завршен со руно
Со машна и отвор за поводник

Земја на потекло: Фламинго – ЕУ

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Адреса:
Никола Тесла 42 – Битола
Шифра:518348

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница