Продавница

Чизми за миленици – Мече (гумирани)

800.00мкд 590.00мкд


После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: С, М, Л

Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
en_USEnglish
0