Палто за миленици L

690.00мкд


Палто за миленици L

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: Л

Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница